KIA7025AP-KEC

Интегрални Кола

100 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007407 Категорија

Опис

Volt. Detection, lo reset, 2,5V 

Замена: T529C

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра