KIA6299H-KEC

Интегрални Кола

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006153 Категорија

Опис

PWR AMP , 2X5,8W , 18V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра