KIA6280H-KEC

Интегрални Кола

90 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006150 Категорија

Опис

2x NF-E, 2x 5,8W(13,2V/4к), Ucc=9..18V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра