KIA6269P-KEC

Интегрални Кола

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006149 Категорија

Опис

2x NF-E, 1W(6V/1к), Ucc=4,5..9V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра