KIA6227H-KEC

Интегрални Кола

140 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006148 Категорија

Опис

AUDIO IC

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра