KIA6225S-KEC

Интегрални Кола

20 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006147 Категорија

Опис

2x Vorverst./Preamp, Ucc=6..16V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра