KA2919-SSU

Интегрални Кола

40 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007396 Категорија

Опис

CTV, Video-, Ton-ZF, Ucc=12V

Замена: LA7520

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра