KA2214-SSU

Интегрални Кола

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006140 Категорија

Опис

2x NF-E, 18V, 2×1,2W(9V/8R)

Замена: µPC 1263C

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра