KA2209-SSU

Интегрални Кола

30 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009341 Категорија

Опис

2x NF-E, 15V, 1A, 2×0,65W(6V/4R)

Замена: TDA2822M

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра