KA22066-SSU

Интегрални Кола

100 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007398 Категорија

Опис

4.0w Dual Audio Power Amp.
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра