KA2201-SSU

Интегрални Кола

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006138 Категорија

Опис

NF-E, 14V, 1,5A, 1,2W(9V/8R)

Замена: TBA820M

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра