KA2142-SSU

Интегрални Кола

0.98 

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004565 Категорија

Опис

CTV, VA-E, Ucc=35V

Избери Валута
EUR Евра