KA2131-SSU

Интегрални Кола

45 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006136 Категорија

Опис

TV, VA-E, Ucc=24V(Pin 10 = frei/n.c.)

Замена: AN5512

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра