Кабел со Конектори – ISO-PIONEER16P03

Авто Аудио

290 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005471 Категорија

Опис

Кабел со конектори за автомобилско радио ИСО.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра