Конектор – CAR-007

Авто Аудио

130 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003785 Категории ,

Опис

Конектор за Авторадио за антена.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра