Конектор – Nedis CCGP89331TP RJ45 Connector

RJ45 Pass Through | Stranded UTP CAT5 | Straight | Gold Plated

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Ширина: 12 мм
Висина: 13 мм
Длабочина. 23 мм
Тежина: 15 g
Дизајн на конектор: – страна A прав
Материјал: ПВЦ
Конектор: Позлатен
Пакување: Polybag
Транспарентна боја
Пол на контакти: RJ45 Pass Through

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра