IR2130

Интегрални Кола

440 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008101 Категорија

Опис

MOSFET Gate Driver, Uoffs=-5..600V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра