IR2110

Интегрални Кола

274 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003826 Категорија

Опис

MOSFET Gate Driver, Uoffs=-4..500V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра