Инвертер – INV-CCF122C

Инвертер за 2 CCF Лампи

250 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004340 Категорија

Опис

Марка Fixapart Tип 15"-22" Влезен напон 12DC V Излезен напон 1800 V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра