Кабел со Конектори – HQAS5015-2.5

Кабли со Конектори

295 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004642 Категорија

Опис

Боја црна импеданса 75 Ohm Тип Коакс должина 2,5 m позлатен Да Конектор 1 Коаксен машки конектор 2 Коакс женски.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра