HM9102D

Интегрални Кола

60 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007940 Категорија

Опис

TONE/PULSE SWITCHABLE DIALER WITH REDIAL

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра