Трета Рака ZD-10 PM-32915

Helping third hand with magnifier

355 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002721 Категорија

Опис

Трета рака со лупа за помош при лемење.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра