HA1398-HIT

Интегрални Кола

160 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007379 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

NF-E

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра