HA1397-HIT

Интегрални Кола

120 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007378 Категорија

Опис

NF-E, ±30V, 7,5A, 20W(±22V/8R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра