HA13001-HIT

Интегрални Кола

190 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006126 Категорија

Опис

2x NF-E, 18V, 4,5A, 2×5,5W(13V/4R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра