HA11440A-HIT

Интегрални Кола

105 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007937 Категорија

Опис

CTV, Video-ZF-System, Iagc<0,5mA

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра