Фасонка – Grlo porcelan Е27 za plafon bez drzac

Фасонка

20 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 020610 Категорија

Опис

Фасонка за сијалица со грло Е27, материјал – порцелан.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра