Фасонка – Grlo Bakelit E-27 108 Nopal

Фасонка

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002053 Категорија

Опис

Фасонка за сијалица со грло Е27, материјал – бакелит

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра