Кабел со Конектори – Goobay Phone handset spiral cable CCA (copper-clad aluminium), 2 m, white

RJ10 male (4P4C) > RJ10 male (4P4C)

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Приклучок, тип RJ10 машки (4P4C) Приклучок 2, тип RJ10 машки (4P4C) Кабел, Должина на кабел 2 m, Тип на кабел Спирален.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра