ФТП Кабел – FTP Cable Cat5e 305m Solid Lanberg Gray 0.50 mm CCA

FTP CAT6e Кабел

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Цената е за метар должен!!!- LAN-кабел категорија 5e UTP (заштитен). – Должина 305 м. – Жиците се направени од бакарен проводен кабел (CCA). – AWG 24 (420,5мм).

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра