Резервен дел – FIBERREFILL5 RND 550-00225

Glass Fibre Refill 4mm

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002915 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНО ПАРЧЕ! Дијаметар: 4 mm, Должина макс.: 41.9 mm 10 pcs

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра