Пенкало за Чистење Контакти -FIBERPEN RND 550-00224

Glass Fibre Pencil 4mm

490 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002914 Категорија

Опис

Моливот со абразивни стаклени влакна е идеален за прецизно и брзо чистење, де-рѓосување и подготовка на површини на различни материјали. Погонското дејство на моливот ги изложува повеќе или помалку стаклените влакна. Колку пократко се прикажуваат влакната, толку е поабразивно дејството.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра