FDS4935A

Интегрални Кола

90 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008434 Категорија

Опис

Dual MOSFET, Dual P Channel,
-7 A, -30 V, 23 mohm, -10 V, -1.6 V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра