Фастонг Конектор – Fastong ST-465

Un-insolated 6.3mm terminal

ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003191 Категорија

Опис

А: 6.3 Б: 0.8 • Не изолиран • 1.5-2.5mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра