Фастонг Конектор – Fastong ST-392

Un-insolated 6.3mm terminal

25 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002920 Категорија

Опис

А: 6.3 Б: 0.8 • Не изолиран• 0.5-1.5mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра