Фастонг Конектор – Fastong ST-204

Fast on ring yellow

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004321 Категорија

Опис

А: 6.4 Б: 11.0 Боја: Жолта • 2.5-6.5 mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра