Фастонг Конектор – Fastong ST-151

Fast on ring blue

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003565 Категорија

Опис

А: 4.8 Б: 21 • Боја: Сина • 1.5-2.5mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра