Фастонг Конектор – Fastong ST-073

Fast on ring red

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003563 Категорија

Опис

А: 4.8 Б: 0.5 • Боја: Црвена • 0.5-1.5mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра