Фасонка E27 so utikac

Фасонка

25 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002565 Категорија

Опис

Фасонка за сијалица со грло Е27 и утикач за во 220V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра