Фасонка E14 Luster Bakelit

Фасонка

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002048 Категорија

Опис

Фасонка за сијалица со грло Е14.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра