FAN7314

Интегрални Кола

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002233 Категорија

Опис

LCD Backlight Inverter Drive IC

 

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра