Далечински Управувач – DU-Vivax-4

Далечински Управувач

3.25 

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008416 Категорија

Опис

Модел: Vivax TV

Избери Валута
EUR Евра