Далечински Управувач – DU-Sharp G1071SA

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010209 Категорија

Опис

Модел: SHARP CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра