Далечински Управувач – DU-MTK-205 Mira

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008574 Категорија

Опис

Модел:SAMSUNG MIRA CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра