DU-LG RM-L859

Далечински Управувач

350 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008401 Категорија

Опис

LG LCD TV

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра