Далечински Управувач – DU-LG 6710V000124E

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010039 Категорија

Опис

Модел: LG CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра