Далечински Управувач – DU-Klima LG

Далечински Управувач

300 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010084 Категорија

Опис

Модел: LG KLIMA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра