Далечински Управувач – DU-Klima Universal K-1758E

Далечински Управувачи

300 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003923 Категорија

Опис

A/C униврзално далечинско за клима уред.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра