mk Macedonian

DU-Hitachi CLE-924

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010073 Категорија

Опис

Модел: HITACHI CRT TV

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра