Далечински Управувач – DU-GRUNDIG TP-156C

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010195 Категорија

Опис

Модел: GRUNDIG LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра